Sledujte aktuální dění v Pasáži Lucerna. Vždy čerstvé zásoby aktualit pro vás připravuje Prokop Havel.


Doporučujeme

Kavárnu Lucerna rozezní šansonový koncert Veroniky Šotové

Přívětivou atmosféru kinokavárny v Lucerně pozvedne melodický hlas zpěvačky Veroniky Šotové. Přijďte si poslechnout francouzské, české a anglické šansony za doprovodu klavíristy Johny Bálka. Koncert Než přijde Valentýn... se koná  9. února ve 20. hodin.   

 „Pro koncert jsme vybrali slavné i méně známé šansony, a to jak francouzské, tak i české a anglické. Zpívat budu sama za doprovodu vynikajícího klavíristy Johny Bálka. Koncert už jednou v Lucerně proběhl, a protože se divákům velmi líbil, rozhodli jsme se jej zopakovat a mírně rozšíři,“ přibližuje Veronika Šotová.

 

Veronika Šotová uspořádala svůj první sólový koncert Setkání se Šansonem v Ivančicích v roce 2008. V Divadle Semafor účinkovala ve hře Sekta, později Kytice a Opera Betlém. S divadlem nadále spolupracuje.

 V letech 2011 až 2013 spolupracovala se skupinou ABBA World Revival. „Hráli a zpívali jsme živě a jezdili po celé republice, na Slovensko, Německo a někdy i dál,“ uvádí na svých internetových stránkách.

 Navázala také spolupráci s tanečním orchestrem TOX Poděbrady, současně pracuje na různých projektech napříč žánry. Vedle studia na konzervatoři v Brně prošla několika muzikálovými kurzy na JAMU v Brně, vystudovala Filosofickou fakultu na Masarykově univerzitě. Od září 2013 učí na VOŠ Herecké v Praze a také na ZUŠ na Pohořelci. 

 

Štěpánská 61|116 02 Praha 1|www.lucerna.cz|lucerna@lucerna.cz|tel.: +420 224 224 537