Sledujte aktuální dění v Pasáži Lucerna. Vždy čerstvé zásoby aktualit pro vás připravuje Prokop Havel.


Doporučujeme

Kanye West: WAVES - živě z New Yorku. Přímý přenos 11. 2. v kině Lucerna

Kino Lucerna nabízí unikátní přímý přenos koncertu slavného amerického rappera Kanye Westa v New Yorku v Madison Square Garde. Na koncertu poprvé představí své nové album WAVES. Kdy? 11. února od 22. hodin. Vstupenky zde.

Kanye Omari West, známý též jako Yeezy, či jen Ye, je americký rapper, zpěvák a hudební prducent. Je držitelem 53 ocenění ze 161 nominací, včetně 21 cen Grammy. 

Jeho velmi originální styl produkce byl založen na zpěvných samplech soulových písniček proložených Westem tvořenými bicími smyčkami a nástroji. S postupem času měly na jeho hudební vyjadřování vliv žánry jako 70. R&B, baroque pop, trip hop, arena rock, folk, alternative, electronice, synth-pop nebo vážná hudba.

Boty za 90 tisíc dolarů

Známý rapper se věnuje i podnikání, například v oblasti designu a módy. V roce 2009 vytvořil kolekci bot pro Nike nazvanou Air Yeezy. Kolekce Air Yeezy II byla představena v roce 2012. Jeden pár se díky omezenému počtu kusů prodal i za devadesát tisíc dolarů.

Roku 2011 vytvořil módní značku dámského oblečení DW Kanye West. V lednu 2012 založil designérskou společnost Donda, ve které se s týmem profesionálů zaměřuje na všechny sféry designu.


Štěpánská 61|116 02 Praha 1|www.lucerna.cz|lucerna@lucerna.cz|tel.: +420 224 224 537