Sledujte aktuální dění v Pasáži Lucerna. Vždy čerstvé zásoby aktualit pro vás připravuje Prokop Havel.


Doporučujeme

Pojďte si zatančit salsu! Každý čtvrtek kurzy a párty v Galerii Lucerna

Studio Tanec v srdci pořádá v Galerii Lucerna zajímavé večery pro všechny, kteří si chtějí zatančit salsu a pobavit se. Každé úterý od 21.00 salsa párty.

„Lidé mají rádi světlo, které z té hudby vychází. Je to jednoduchý tanec, který se může naučit každý, komu se líbí,“ vysvětluje lektor salsy a zakladatel tanečního studia Tanec v srdci Vlado El Corazon.

On sám jako lektor učí  kroky salsy, tedy základ potřebný k tomu, aby lidé mohli tančit v párech.  Od 21. hodin galerii rozvíří salsa práty. Na tu je vstupné 50 Kč.

Nejde ale jenom o tanec, jak podotýká Vlado, ale také o příležitost se seznámit. A jaké lidi můžete potkat? Na salsu dnes nechodí ti, kteří obletují diskotéky nebo kluby, ale spíše lidé, kteří chodí rádi do přírody a vyznávají různé sporty. „Salsa je ještě něco navíc,“ připomíná Vlado, který se salse věnuje 15 let.

O tanec se zajímal od útlého mládí, původně chtěl být zpěvákem, ale také rád tančil. Byla to nakonec kniha Alchymista, která ho inspirovala k tomu, aby si šel za svým snem. „Člověk by měl dělat, to co chce dělat, protože většinu svého života stráví prací,“ podotýká.

Tak se také nechte inspirovat – salsa, koktejly na baru a zajímaví lidé. To vše najdete v Galerii Lucerna každé úterý večer. 

 

Štěpánská 61|116 02 Praha 1|www.lucerna.cz|lucerna@lucerna.cz|tel.: +420 224 224 537