« ZPĚT NA PROGRAM

Říjen 2017

dnes

Kulturní program   >   Lucerna music bar   >   Phil Rudd & His Band / AUS – PŘESUNUTO

Phil Rudd & His Band / AUS – PŘESUNUTO

Phil Rudd & His Band / AUS – PŘESUNUTO

Lucerna Music Bar

19.00 Úterý 03.10.2017

Od 190,-

OBSAZENÍ Phil Rudd & His Band, Blue Rocket, Doctor Victor
TAGY Rock

S pohnutím v srdci informujeme všechny fanoušky Phila Rudda – srdce a duše legendární kapely AC/DC, že vzhledem k závažným a neočekávaným zdravotním komplikacím důležitého člena jeho bandu – kytaristy Geoffrey Martina – je celé evropské turné přesunuto na květen 2018. Konkrétní náhradní termíny jednotlivých koncertů v ČR budou oznámeny v nejbližších dnech. Všechny již zakoupené vstupenky v předprodejích zůstávají v platnosti, případně je možné je do 10. října vrátit v místě nákupu. Děkujeme za pochopení.

Po velmi úspěšném květnovém turné se legendární bubeník a dlouholetý člen AC/DC Phil Rudd se svojí kapelou vrátí na další sérii koncertů. Deset květnových dnů křižoval Phil Rudd se svojí kapelou českou zemi i Slovensko. A podle všeho na něj fanoušci u nás udělali velký dojem: „Mám za sebou s AC/DC všechny možné velké stadióny a haly, ale tohle turné jsem chtěl od samého počátku pojmout jako návrat ke kořenům do doby, kdy jsem začínal. Dlouhá léta jsem nic tak skvělého nezažil. A musím s ohromným překvapením dodat, že z celé Evropy byla atmosféra na koncertech v Česku a na Slovensku nejvřelejší,” řekl po skončení tour jeden z vůbec nejslavnějších bubeníků v historii rockové hudby.

Phil Rudd je považován za rock’n’rollovou modlu a zhmotnění klasického příběhu o mladém muzikantovi, který to dotáhl až na úplný vrchol světové hudební scény. Armáda skalních fanoušků skupiny včetně renomovaných hudebních novinářů dokonce zavedla tzv. “Rudd Factor”, tedy jakýsi hodnotící standard, který Phil Rudd svým stylem hry na bicí a přínosem do kapely AC/DC nastavil. Rudd bubnoval od 70. let v Melbourne v řadě různých kapel, včetně Buster Brown či Coloured Balls. Od roku 1975 patřil ke klasické sestavě AC/DC, v roce 1983 byl z kapely vyhozen. Vrátil se v roce 1994 a vydržel až do roku 2014. S AC/DC také ještě stihl nahrát jejich poslední album Rock Or Bust.

Štěpánská 61|116 02 Praha 1|www.lucerna.cz|lucerna@lucerna.cz|tel.: +420 224 224 537