« ZPĚT NA SEZNAM

Kavárna Lucerna

kavarna lucerna

KAVÁRNA

LUCERNA

 

Kavárna Lucerna
Štěpánská 61
110 00 Praha 1

Tel.: 224 215 495
Email: peter.chudovsky@lucerna-barrandov.cz


Facebook: zde

Instagram: zde

Otevírací doba: Po - Pá 13.00 - 22.00, So - Ne 15.00 - 22.00

Ceník: ke stažení v PDF zde

     

Kavárna Lucerna, situovaná v prvním patře přímo uprostřed pasáže, je architektonickým skvostem, kde hosté mohou příjemně strávit čas, například při čekání na filmovou projekci, při pracovní schůzce nebo si jen vychutnat skvělou kávu, sklenku dobrého vína či ochutnat z nabídky tradičních zákusků.

Kapacita kavárny je 160 míst k sezení a další okolo baru. Hosté mohou využít WI-FI připojení na internet, kavárna je plně klimatizována, aby se ve všech ročních obdobích cítili příjemně. Kromě reprodukované hudby se zde často pořádají hudební akce s využitím krásného klavíru, který je na kavárně již mnoho let využíván. Z pravidelných hudebních těles zmíníme například „Jazz band Lucerna" či klavírní vystoupení více umělců. Pravidelně se také na kavárně koná taneční večer argentinského tanga „Milonga" pro všechny.

Kavárnu Lucerna lze také využít pro soukromé akce, např. svatební party, narozeninové oslavy, party po filmových premiérách či koncerty pro uzavřenou společnost.

 

„Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně on-line; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.“

Štěpánská 61|116 02 Praha 1|www.lucerna.cz|lucerna@lucerna.cz|tel.: +420 224 224 537