Pronájmy

 

LUCERNA
PRONÁJMY

 

Nahoru

VELKÝ SÁL LUCERNA

velky sal

Velký sál

Koncertní sál všech žánrů, ve kterém vystupují hvězdy hudebního nebe. Také plesové sezóny se bez Velkého sálu neobejdou. Atmosféra Lucerny se opakovat nedá. V tomto sále koncertovaly slavné světové hudební hvězdy, a kdo z českých muzikantů zde nehrál, tak ten jakoby nebyl....

 

T I pronájmy – Karel Šafařík +420 603 502 156

E I info@lucpra.com

W I www.lucpra.com

 

  


 

Nahoru

LUCERNA MUSIC BAR

music bar

Lucerna Music Bar

je jedním z největších a nejnavštěvovanějších hudebním klubů v Praze a vedle moderního a mezinárodního programu máme i bohatou kulturní tradici. Nesmíme zapomenout zmínit fenomén 80´s & 90´s party, kterému patří v klubu pravidelně všechny pátky a soboty už od roku 2000. Hlavní náplní klubového programu jsou koncerty. V Lucerna Music baru pravidelně vystupují takřka všechny zásadní domácí kapely, ale klub často dává prostor i mladým talentům.

Z těch mnoha kapel jmenujme alespoň hvězdy, jako jsou The Earth, Wind & Fire, Maceo Parker, Candy Dulfer, Jungle Funk, Brand New Heavies, Incognito, Hiram Bullock, Laco Deczi, John Scofield, Bo Diddley, Robben Ford Band, The Holmes Brothers, Richard Bona, Pat Metheny Group, Living Color, Slade, Bad Religion, Gentleman, DJ Shadow, Front Line Assembly, The Subways, Crystal Castles, Front 242, Dizee Rascal, KRS1, The Beatstakes, Sizzla Kalonji, Bushido, La Coka Nostra, The Congos, Macka B a mnoho dalších…

  

T | pronájmy – Kamil Šír +420 724 337 190

E | kamil@musicbar.cz

W www.musicbar.cz


 

Nahoru

KINO LUCERNA

lucerna velky sal

Kino Lucerna

bylo slavnostně otevřeno 3. 12. 1907, je jedním z nejstarších dosud funkčních kinosálů napříč Evropou a světem. Za tuto neuvěřitelně dlouhou dobu se na plátně prestižního kinosálu, který je nedílnou součástí a ozdobou Paláce Lucerna, odpromítaly desetitisíce filmových titulů, do sedadel usedly milióny diváků a na jeho pódiu stály stovky filmových hvězd při slavnostních premiérách svých filmů.

Kinosál je možno pronajmout k pořádání konferencí, firemních prezentací apod., včetně zajištění cateringových služeb. Kinosál rovněž nabízí možnost partnerských projekcí filmu nebo předpremiér pro vaše klienty či partnery, moderované akce s doprovodným programem pro firemní večírky a jiné.

V kombinaci s kavárnou a Mramorovým sálem vytváří unikátní komplex nabízející široké možnosti využití.

Kinosál je vybaven špičkovou digitální technologií 4K, umožňující též 3D projekci, zvukovou aparaturou Dolby Surround ve formátu 7.1

Kapacita kinosálu: 453 míst k sezení.

 

T | pronájmy - Bedřich Němec +420 602 329 906

E | kino@lucerna.cz

W | www.kinolucerna.cz


 

Nahoru

MALÝ SÁL KINA LUCERNA

maly sal lucerna

Malý sál kina Lucerna

přivítal své první diváky na sklonku roku 2013. Prostory, ve kterých vznikl, mají velmi zajímavou historii – před více než sedmdesáti lety zde bývala soukromá projekční místnost spolumajitele Paláce Lucerna a zakladatele barrandovských ateliérů Miloše Havla (strýce prezidenta Václava Havla a jeho bratra, vědce Ivana M. Havla). Sál tehdy sloužil především pro privátní předpremiéry filmů, které vznikly pod hlavičkou produkční společnosti Lucernafilm, nebo pro uzavřené projekce, na které měli přístup jen ti nejbližší z řad přátel majitele. Pokud je známo, nebylo zde nikdy pořádáno představení pro širší veřejnost. Po znárodnění byl sál zrušen a stavebně rozdělen na několik menších místností.

Malý sál kina Lucerna je nový sál vybudovaný v nejmodernějším technickém standartu vhodný́ pro pořádaní soukromých projekcí, přednášek, konferencí nebo seminářů. Nabízí komplexní technické vybavení moderního kina v kombinaci s unikátním interiérem, ve kterém sedačky zdobí portréty slavných osobností ze světové a české kinematografie. V kombinaci se soukromým klubem Koníček tvoří ideální prostor pro soukromé akce.

Kinosál je vybaven špičkovou digitální technologií 2K, umožňující též 3D projekci, zvukovou aparaturou Dolby Surround ve formátu 7.1

Kapacita: 51 sedadel

 

T | pronájmy - Bedřich Němec +420 602 329 906

E | kino@lucerna.cz

W | www.kinolucerna.cz


 

Nahoru

GALERIE LUCERNA 

pasaz lucerna

Galerie Lucerna 

Palác Lucerna, jeden z nejvýznamnějších koncertních a filmových domů v Evropě, se v rámci rozšíření koncepce činnosti začal od října 2015 v prostorách nové Galerie Lucerna věnovat i prezentaci současného vizuálního umění ve všech jeho podobách. Galerie  kromě výstavní činnosti nabízí návštěvníkům i řadu dalších akcí jako jsou prezentace knih, besedy či koncertní projekty. Architektonické řešení výstavního prostoru navrhnul Martin Rajniš and David Kubík

Kapacita: 150 - 200

Rozloha: 400m2

 

T | pronájmy +420 224 224 537; Alžběta Winklerová +420739423086

E | alzbeta.winklerova@lucerna.cz

T | výstavy: Prokop Havel +420 608 889 277, prokop.havel@lucerna.cz

T | bar a catering: Petr Habovčík +420 734 854 632, petr.habovcik@lucerna.cz

W | www.galerielucerna.cz/


 

Nahoru

MRAMOROVÝ SÁL

mramorovy sal

Mramorový sál

Nabízíme Vám pronájem Mramorového sálu v paláci Lucerna, na té nejlepší adrese v centru Prahy, v těsném sousedství Václavského náměstí.

Přístup k sálu vede reprezentativním schodištěm z pasáže Lucerna. Stylový sál na první pohled zaujme dominantními mramorovými sloupy, křišťálovými lustry, secesní štukovou výzdobou stropu a stěn s mramorovým obložením. Prostředí Mramorového sálu je důstojným a elegantním místem pro pořádání různých společenských akcí, např. menších plesů, módních přehlídek, přednášek a seminářů, komorních koncertů, firemních prezentací apod.

Kapacita: 100 - 350 osob dle účelu (koncert: 150 os., raut: 350 os)

Rozloha: 300m2

Vybavení: parketová podlaha, podium, šatna, toalety

 

T | pronájmy +420 224 224 537

E | lucerna@lucerna.cz


 

Nahoru

KAVÁRNA LUCERNA

kavarna lucerna

Kavárna Lucerna

Kavárna Lucerna je architektonickým skvostem, pohodlnou, stylovou kavárnou, která nabízí poklidné uvolnění před filmem či po zhlédnutí filmu. Je velmi příjemným místem pro přátelská, případně malá pracovní setkání. Celou kavárnu je možné využít jako zázemí k akcím konaným v kinosále nebo Mramorovém sále, k dispozici je projektor a ozvučení pro doprovodné akce. Prostor je variabilní a je možné ho přizpůsobit požadavkům klientů.

Rozloha: 300 m2

Kapacita: 120 míst k sezení

 

T | pronájmy – Petr Habovčík +420 734 854 632

E | petr.habovcik@lucerna.cz

W | www.restaurace-monarchie.cz/kavarna-lucerna


 

Nahoru

SOUKROMÝ KLUB KONÍČEK

klub konicek

Klub Koníček

Pro akce menšího rozsahu je vhodný prostor klubu Koníček, situovaný vedle Hospody v Lucerně. Klub má vlastní bar a funkční krb, interiér vybavený čalouněným nábytkem a vyzdobený portréty rodiny Havlů. Klub je ideální pro menší recepce po akcích pořádaných v malém sále kina Lucerna.

 

T I pronájmy +420 224 224 537; 

E I ucerna@lucerna.cz

 

 


 

Nahoru

PASÁŽ PALÁCE LUCERNA

pasaz lucerna

Pasáž Lucerna

Objekt Lucerny je rozsáhlý domovní soubor se sítí pasáží ve stylu přechodu od secese k moderně. V pasáži jsou situovány obchody, které svou skladbou nepředstavují komerční shopping centrum, ale naopak nabízí zboží, které pomáhá zpomalit překotné tempo spotřebního světa.

Pasáž nabízí ideální podmínky pro pořádání vystav, přehlídek, menších koncertů či jiných promo akcí. Díky svému výhodnému umístění je vysoce frekventovaným místem garantujícím maximální zásah.

 

T I pronájmy +420 224 224 537

E I lucerna@lucerna.cz

 

Štěpánská 61|116 02 Praha 1|www.lucerna.cz|lucerna@lucerna.cz|tel.: +420 224 224 537